cizoltech.sk
ikona mobil cizoltech +421 905 200 601
ikona mail cizoltech izolacie@cizoltech.skDokonalá a spoľahlivá pur izolácia – správna cesta k úsporám

NÁŠ BLOG


streikané izolácie

Blog
09.03.2023
#Tipy & triky
Kvalitné, striekané izolácie CizolTech

Dokonalá a spoľahlivá  pur izolácia – správna cesta k úsporám

 

  1. Čo je striekaná PUR izolácia
  2. Aké sú jej vlastnosti ?
  3. Aký je spôsob aplikácie a kde sa odporúča aplikovať.

Čo je striekaná pur izolácia ?

 Je to jeden z najinovačnejších a najdokonalejších spôsobov izolácie. Samotný polyuretán vznikol skoro pred  sto rokmi ale jeho zdokonalenie a objav použitia na účely izolácie sa datuje do 70 tých rokov minulého storočia.

Vlastnosti striekanej pur izolácie.

Sú skutočne veľmi jedinečné , spoľahlivé , dokonalé. Striekane pur izolácie sa dokážu doslovne nalepiť na akýkoľvek povrch materiálu a nevyžaduje žiadnu zvláštnu predprípravu povrchu čím vlastne ušetrí veľké finančné prostriedky na prácach pri zabezpečení izolácie.

Jej neoceniteľné  ochranné vlastnosti sú aj pri rôznych škodcoch , kunách , hlodavcoch či samotnom hmyze. Jej antibakteriálne a protiplesňové účinky ich odpudzujú a izolácia ostáva po cely čas užívania neporušená a funkčná.

Striekaná pur izolácia sa vyznačuje objemovou stálosťou čo znamená, že nedegraduje – nestráca sa počas celého obdobia jej životnosti. Udržuje si stály objem a hustotu , to je záruka že po cely čas funguje a chráni  rovnako. Pri aplikácii nevzniká žiadny odpad ,čo pri napr. voľne kladených izoláciách tak nie je.

 

Aplikácia pur striekanej izolácie. 

Môžeme ju použiť na izoláciu čohokoľvek ?

Dá sa povedať že je univerzálna ale je treba zvážiť správnosť použitia. Vždy je treba myslieť na bezpečnosť a spoľahlivé užívanie .

- strop, podkrovie ,steny, drevo domy, šikmé strechy atď.

Na tieto častí stavby môžeme použiť Makku penu , ktorá  dokonale odvádza vlhkosť čím zabraňuje tvorbe plesni . Jej nízka objemová hmotnosť ma do veľkej miery  vplyv na prípravu na aplikáciu izolácie. Nie je potrebné ak izolujeme s pur penovou izoláciou pripravovať rôzne rošty ,špeciálne parozabranove fólie či membrány. Aplikácia prebieha pomocou profesionálneho stroja. Dokonale pripravený materiál na aplikáciu sa pomocou vysokotlakových 60m dlhých hadíc tlačí na aplikačné miestoa izolacia je za 14 sec. Zatvrdnutá a pomaly dozreje. Striekaná pur izolácia je záruka kvality , tepla  a úspory nákladov. Rozhodnite sa správne.

Striekaná izolácia – cesta k úsporám.Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho so svojími priateľmiČlánky ktoré by sa Vám mohli páčiť


Neváhajte nás kontaktovať

SME CIZOLTECH

V prípade dodatočných otázok alebo cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať či už telefonicky alebo cez kontaktný formulár.Elektroinštalácie a kamerové systémy

Sádrokartónové systémy


Váš e-mail

Váš telefón

Predmet správy


Správa


Obchodné informácie

CREATIVE SAN, s. r. o.
Smreková 3094/15
010 07 Žilina

IČO 46961429
DIČ 2023656954
IČ DPH SK2023656954

Kde nás nájdete ?

Žilinská cesta 559
Lietavská Lúčka 013 11

Pre konkrétne požiadavky neváhajte smerovať na patričné oddelenie.


© 2021 CIZOLTECH všetky práva vyhradené | O tento web sa stará KRIM TEAM| Optimized by dudik.net