Kontaktujte nás
cizoltech.sk
+421 911 171 611
cizoltech@cizoltech.sk

Šetríme váš čas aj peniaze

Už nemusíte individuálne zháňať elektrikárov, murárov či špecialistov na zabezpečovacie systémy. O všetko sa postaráme my. Využitím našich služieb tak získavate kompletný servis a zbavujete sa zbytočných problémov naviac.

Neváhajte nás kontaktovať


cizoltech stavebné práce

Elektro inštalačné práce

Zabezpečujeme úpravy, opravy a kompletné rekonštrukcie elektroinštalácií. Tie sú nevyhnutné pri dispozičných zmenách v miestnostiach, ale napríklad aj pri inštalácii systému inteligentnej domácnosti, ktorý vyžaduje prepojenie jednotlivých senzorov, zariadení a riadiacej jednotky.

Postaráme sa o modifikácie rozvádzačov či inštaláciu podlahového kúrenia. V prípade, že pôvodná elektroinštalácia je už nevyhovujúca po stránke výkonu alebo bezpečnosti, navrhneme efektívny spôsob jej obnovy. Vaše rekonštruované bývanie bude vďaka tomu príjemnejším miestom na život.cizoltech stavebné práce

Zabezpečovacie systémy

Kvalitný zabezpečovací systém je zakomponovaný do elektroinštalácie domu a vyžaduje odbornú montáž. Na integráciu exteriérových kamier a senzorov je nutné myslieť už pri zatepľovaní. Taktiež je potrebné zladiť ich s interiérovými snímačmi. Objekt tak bude špičkovo chránený pred rôznymi hrozbami.

Pred zahájením stavebných prác naplánujeme rozloženie jednotlivých súčastí systému tak, aby spoľahlivo chránil všetky časti domu. Taktiež vás oboznámime s tým, ako funguje a pomôžeme vám nastaviť ho podľa vašich požiadaviek. Poskytujeme inštalácie jednoduchších, ale aj komplikovanejších zabezpečovacích systémov.cizoltech stavebné práce

Sadrokartónové systémy

Súčasťou zatepľovania striekanou či fúkanou izoláciou je častokrát inštalácia nových sadrokartónových systémov, ktoré slúžia na zakrytie izolovaných plôch. Sadrokartón je však možné využiť aj na rýchlu výstavbu nových stien a priečok bez nutnosti murovania či veľkých stavebných zásahov.

Benefitom sadrokartónových panelov je nízka hmotnosť, zdravotná neškodnosť a dostupná cena. Z jednej veľkej miestnosti vo vašom dome si môžete prostredníctvom nich spraviť 2 menšie. Postaráme sa o kompletnú demontáž starých sadrokartónov a inštaláciu nových. Zabezpečíme odvoz a ekologickú likvidáciu odpadu.Ďalšie stavebné práce

Poskytované stavebné práce dokážeme prispôsobiť vašim potrebám a požiadavkám. Disponujeme širokým portfóliom pracovných nástrojov a naši zamestnanci majú bohaté skúsenosti z rôznych typov stavieb. Vieme vám preto zabezpečiť aj ďalšie druhy stavebných prác na mieru.

Samozrejmosťou je privezenie materiálu na miesto stavby a následný odvoz odpadu. Vy sa tak o nič nemusíte starať.
Neváhajte nás kontaktovať

SME CIZOLTECH

V prípade dodatočných otázok alebo cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať či už telefonicky alebo cez kontaktný formulár.


Meno a Priezvisko
s


Váš e-mail

Váš telefón

Predmet správy


Správa


Kontaktné informácie

Elektroinštalácie a kamerové systémy:
+421 911 171 611
cizoltech@cizoltech.sk

Sádrokartónové systémy:
+421 905 200 601
cizoltech@cizoltech.sk

CREATIVE SAN, s. r. o.
Smreková 3094/15
010 07 Žilina

IČO 46961429
DIČ 2023656954
IČ DPH SK2023656954

Kde nás nájdete ?

Žilinská cesta 559
Lietavská Lúčka 013 11© 2021 CIZOLTECH všetky práva vyhradené | O tento web sa stará KRIM TEAM| Optimized by dudik.net